About us

نگین گروپ با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور شروع به فعالیت نموده و بیش از 7 سال به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه راهکارهای مناسبی برای مدیریت صفحات وب و نرم افزار های تحت وب متمرکز ساخته است.

این مجموعه پس از سالها تجربه مستمر در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های داینامیک ارگان های مختلف دولتی و خصوصی در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، با تولید نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت در سال 1387 به صورت رسمی و با نام تجاری Negin Group فعالیت خود را آغاز نموده است.

نگین گروپ امیدوار است که صاحبان وب سایت با بهره گیری از امکانات وخصوصیات این نرم افزار با کمترین تخصص و به راحتی مدیریت محتوای صفحات خود را در دست گرفته و با برنامه ریزی مناسبتر، حداکثر بهره را از درگاه وسیع فناوری اطلاعات برخوردار شوند.

سیاست بلند مدت در امر تولید، عرضه و پشتیبانی ما را متعهد کرده تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، علاوه بر یاری شما در به دست گیری امورات وب سایت خود، گام بلندی در صنعت IT کشور برداشته باشیم.

نگین گروپ با هدف ارتقاء سطح کیفی برنامه ها و سیستم های خود و ارائه جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا همواره در حال توسعه بخش نرم افزاری خویش است.

هم اکنون با ارائه نسخه بسیار پیشرفته نگین گروپ 4 در خدمت مشتریان عزیزمان هستیم . این سیستم همانند سیستم های قبلی ما ، تماما توسط متخصصان ما نوشته شده است تا بتواند به آسانی نیازهای حرفه ای و تجازی شما را برطرف نماید.